ruze

Koťátka od nás odcházejí do nových domovů ve věku 13-ti týdnů. Koťátka jsou odčervená a naočkována. Jsou čipována a odchází s Europasem, kupní smlouvou a s průkazem původu (pokud již byl plemennou knihou vydán, pokud ještě vydán nebyl, uvádíme to do kupní smlouvy a ihned po jeho obdržení Vám bude odeslán). Pokud je koťátko prodáno na mazlíka, tak průkaz původu bude vydán až po provedené kastraci, která se musí uskutečnit do 1 roku.

Koťátka odcházejí do nových domovů vymazlená, zvyklá na běžný chod domácnosti, naučená na škrábadlo a kočičí záchod. Koťátka jsou přítulná a dostává se pozornost ne jen naše, ale i našich malých dětí. Všechny kočičky včetně koťátek s námi žijí ve společné domácnosti a mohu se pohybovat kde chtějí. Neuznávám "klecové odchovy" a ani je nemáme nikde zavřené v jiné místnosti.

Co je potřeba zařídit pro koťátko, dříve než si jej přinesete domů? Důležité je koťátku zajistit kočičí záchudek nejlépe se stelivem na které bylo u nás zvyklé, aby se předešlo nechtěným nehodám. Koťátko také potřebuje připravit škrábadlo, kde si bude moci brousit drápky a také se protáhnout. V neposlední řadě mu přichystejte 2 misky na vodu a na granulky. Potřeba je také koťátku pořídit pelíšek, kde bude moci lenošit, když nebudete právě doma a pár hraček.  

Do výbavy od nás dostanete:

: Kupní smlouva
: Průkaz původu
: Balíček s krmením
: Pelíšek
: Hračky
: Kupní smlouva
: Průkaz původu

© 2015 Všechna práva vyhrazena. Tvorba stránek pro chovatele

Tvorba stranek pro chovatele